Co o mně říkají klientky

Co o mně říkají klientky

Přečti si reference

Toto byla moje první zkušenost s koučováním. Je to jako bezpečný prostor s někým, kdo vám dá možnost se plně projevit a nesoudit vás za to. Kristýnka z vás vytáhne správnými otázkami všechno, co je potřeba být vyslyšeno. Tím, že vše vždy krásně shrne – to začne vše dávat smysl. Chvílemi mi připadalo, že to všechno přece vím. Ale přece jenom se člověk při řešení svých otázek nedokáže tolik odosobnit a mít ten potřebný nadhled. Kristýnku vřele doporučuji! Je dochvilná (což miluju), je jemná a vyzařuje z ní ženskost a čistota. Zároveň se dokáže držet kostry koučinku a nevkládá do něj svůj pohled a názor. Děkuji.

Jana Gaja Klosíková

Jana Klosíková

Sobestacit.cz

S Kristýnkou jsem se setkala ve FB skupině „Paní svého podnikání“, kde nabízela svůj koučink. A protože jsem podnikatelka, která si uvědomila, že potřebuje překopat celý svůj byznys, a tak nějak se během té cesty zahltila a ztratila směr, tak jsem neváhala a přihlásila jsem se. Nastal den D a já byla nervózní, protože jsem nevěděla, co mne čeká. Hned v úvodu mne svým velmi příjemným a přirozeným přístupem uvedla do pohody a přehledu o tom, co je koučink. Kouč není rádcem, kouč je tím, kdo vás doprovází. Obdivuji, jak se dovedla obratně orientovat v mém přívalu slov. Jak stíhala vypíchnout a zapsat si podstatné detaily, které já jsem v tu chvíli vůbec neviděla a ani si neuvědomovala. A pak mne svými otázky vedla k tomu, abych si sama odpovídala a uvědomovala, co vlastně vím, ale v tom záchvatu chaosu nevidím. Takže moc děkuji. Určitě mi tím pomohla pročistit a zviditelnit mou cestu, můj směr. Takže pokud cítíte nejistotu, chaos, na vaší cestě životem, tak koučink vřele s Kristýnkou doporučuji.

Marta Raidová

Marta Raidová

Iniciátorka života

Nějakou dobu jsem přemýšlela, zda řešit některá ze svých témat na začátku podnikání s koučkou. Jestli není lepší, nechat je ,,na potom“, neztrácet s nimi čas atd. Nakonec jsem se rozhodla pošťourat v jednom ze svých strachů v podnikání a jsem ráda, že jsem to udělala. Čas, který mi Kristýna věnovala při koučinku, byl dobře vynaloženou investicí. Díky hodině s koučkou jsem ušetřila mnoho hodin rozebírání tématu sama se sebou a mohla jsem se místo toho věnovat tomu, co mě naplňuje. Kristýně děkuji a ráda doporučím dál.

Zdeňka Trummová

Zdeňka Trumová

Okolokuchyne.cz

Koučovací ochutnávka s Kristýnou. Kristýna mi při schůzce pomohla vyjasnit a ohraničit téma, kterému jsme se pak společně věnovaly po praktické lince. Nenechala mě odbíhat od tématu, přidržovala moje soustředění tak, abychom se dobraly postupně k funkčnímu řešení. Vhodnými otázkami z její strany jsem pozvolna přicházela na realizovatelný způsob, jak řešit svoji neorganizovanost, přemíru nápadů a z nich plynoucích úkolů. Hned to mohu uvést do praxe. Velmi hutná a dobře vedená koučovací schůzka. Díky.

Markéta Bumbálková

Markéta Bumbálková

Latkovky.cz

Nechala jsem se koučovat od milé slečny Kristýnky. Tématem byla moje slabá vůle dotahovat věci do konce. Díky Kristýnčiným dotazům a upozorněním jsem si při svém povídání sama přišla na spoustu věcí. A uvědomila si hlavně jednu věc, díky které se cítím o hodně lépe. Moc za to děkuji.

Hanka Šmerdová

Hanka Šmerdová

Empatická pokladní a bankovní průvodkyně